KARIERA
- OFERTY PRACY -

Kariera

Nasza polityka personalna opiera się na budowaniu zespołu specjalistów, pasjonatów, którzy tworzą najważniejszy kapitał firmy jakim są ludzie. Dlatego przywiązujemy szczególną wagę do kreowania i utrzymywania twórczej i dobrej atmosfery w pracy.

Zobacz aktualne:

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Warszawa Region: Polska

OPIS STANOWISKA:

– aktywne pozyskiwanie Klientów
– obsługa Klientów i realizacja planów sprzedażowych
– odpowiedzialność za realizowanie budżetu sprzedaży
– przygotowanie kalkulacji, opracowywanie ofert
– prowadzenie negocjacji handlowych
– podtrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy
– budowanie trwałych relacji z Klientami

WYMAGANIA:

– min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B
– mile widziane wykształcenie techniczne
– mile widziane doświadczenie w zakresie DataCenter
– wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
– umiejętności tworzenia i prowadzenia prezentacji
– dyspozycyjność oraz gotowość do odbywania podróży służbowych
– doświadczenie w prowadzeniu negocjacji
– biegła znajomość pakietu Office z szczególnym uwzględnieniem MS Excel

OFERUJEMY:

– rozwój w dynamicznie rozwijającej się organizacji
– pracę w przyjaznej atmosferze
– umowę o pracę

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres: hr@itwares.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

W chwili obecnej nie prowadzimy naboru na praktyki.

Ustawienia prywatności

Dostosuj ustawienia

Ta strona będzie:

Ta strona nie będzie:

  • Określać liczby i źródła odwiedzin, dokonywać pomiarów
  • Ustalać, które treści są najbardziej popularne i jak użytkownik porusza się po stronie
  • Gromadzić informacji o charakterze zbiorczym
  • Tworzyć profilu Państwa zainteresowań i dobierać reklam do Państwa profilu
  • Identyfikować Państwa przeglądarki i urządzenia internetowego

  • Określać liczbę i źródła odwiedzin, dokonywać pomiarów
  • Gromadzić informacje o charakterze zbiorczym, anonimowym

  • Tworzyć profil Państwa zainteresowań i dobierać reklamę do Państwa profilu
  • Identyfikować Państwa przeglądarkę i urządzenie internetowe